Proxima – Klub Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, zlokalizowany na Ochocie przy ul. Żwirki i Wigury 99A to miejsce o długiej tradycji spotkań studentów i miłośników muzyki. Odbywają się tu również imprezy  z cyklu Hard Zone takie jak Rock Party, Tool Night, Seattle Night, Hard Zone Tribute,  które gromadzą miłośników mocniejszych brzmień m.in. rocka, metalu, grunge itp. Od kilku lat organizowany jest również Sylwester w klimacie Rock/Metal.

Klub zajął ważne miejsce na mapie tras koncertowych wielu zespołów. Na scenie Proximy grała czołówka polskich artystów muzyki rockowej (KULT, T.Love, Republica, TSA, Perfekt) wiele gwiazd światowego formatu (np. Capleton, Eagles of Death Metal, Futureheads, The Stranglers, etc.) a także młodych, dopiero wchodzących na rynek wykonawców polskich.

Proxima na stałe wpisała się w kolejne edycje z cyklu m.in. Punky Reggae Live, czy  Abracadabra Gothic Tour zespołu Closterkeller.

Klub współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, najlepszymi agencjami eventowymi i koncertowymi. Dzięki kooperacji z Instytutem Cervantesa, na scenie Proximy wystąpił Enrique Bunbury, wokalista legendarnej hiszpańskiej grupy Heroes del Silencio.
Obok koncertów bardzo często w klubie odbywają się imprezy wydziałowe, bale połowinkowe i studenckie imprezy zamknięte. Emitowane są także najważniejsze transmisje wydarzeń sportowych.

Proxima to idealne miejsce dla fanów wielu rodzajów muzyki – w bogatej ofercie koncertów i imprez każdy na pewno znajdzie coś, co go zainteresuje.

Organizacja koncertów

Wynajem koncerty:

Mariusz Pluta
Dyrektor ds. artystycznych

Organizacja eventów

Wynajem – imprezy zamknięte:

Bartłomiej Błaszczyk
Dyrektor ds. PR & Event Marketing