„Miłość bez jutra”- Koncert z okazji 100. Rocznicy urodzin Tadeusza Gajcego

W środę 6 kwietnia 2022 r. o godz. 19:00, w warszawskim Teatrze Palladium odbędzie się koncert z okazji 100-lecia urodzin jednego z największych polskich poetów czasów wojny, który oddał ofiarę życia o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej.

Wstęp na koncert jest wolny po pobraniu darmowych wejściówek dostępnych na: www.palladium.pl, www.fundacjauv.org.pl, goout.net, www.uniwerek.tv

Transmisja online

www.facebook.com/uniwerek.tv

www.fundacjauv.org.pl

www.facebook.com/niepodlegla1918

www.youtube.com

Dnia 8 lutego 2022 roku, minęła 100 rocznica urodzin Tadeusza Gajcego, jednego z najbardziej utalentowanych poetów pokolenia Kolumbów. Pragniemy uhonorować to wydarzenie przypominając najlepsze wiersze Poety, w oryginalnych aranżacjach muzycznych, w wykonaniu czołowych polskich artystów. Koncert urodzinowy będzie wyśmienitą okazją do prezentacji dokonań artystycznych redaktora „Sztuki i Narodu” i całego pokolenia Kolumbów.

Do udziału w projekcie zaprosiliśmy artystów, których twórczość prezentuje różne style muzyczne. W koncercie zaśpiewają: Natalia Niemen, Danuta Błażejczyk, Sylwester Domański, Karolina Cicha, Marcin Styczeń, Dariusz MALEO Malejonek, Katarzyna Malejonek, Norbert Smoła Smoliński, Miłka Małecka, akompaniament Orkiestra ART. – G Band pod dyrekcją Artura Grudzińskiego.

Program koncertu:

Norbert Smoła Smoliński

1.Śpiew murów – Prolog sł. T. Gajcy muz. N.S. Smoliński

Sylwester Domansky Domański

2.Modlitwa sł. T Gajcy muz. S. Domański

3.Moja mała

Miłka Małecka

4.Tylko jednej za mało miłości (Temu, który przyjdzie) sł. T Gajcy , muz. Artur Grudziński

Darek Maleo Malejonek

Norbert Smoła Smoliński

18.Przed snem – Epilog sł. T. Gajcy muz. N.S. Smoliński

Koncert poprowadzą: Anna Popek i Marcin Kwaśny

Organizator: Fundacja „Universitatis Varsoviensis”

Współorganizator: Biuro Programu Niepodległa

Partnerzy: Uniwerek TV, ZarządSamorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Stowarzyszenie Młodzi dla Polski,  Agencja Artystyczna „Gras” sp. z.o.o.

Patroni medialni: Polskie Radio RDC, TV Republika, Radio Wnet

Wywiad w TV Republika: