Juwenalia UKSW: piątek, 24 maja

Największe muzyczne święto studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Juwenalia UKSW – odbędzie się 24 maja na warszawskiej Agrykoli. Jak co roku w maju studenci będą świetnie się bawić na koncertach swoich ulubionych zespołów!

Juwenalia UKSW to niepowtarzalna okazja, aby jednego wieczora na scenie zobaczyć i posłuchać jednych z najbardziej znanych i cenionych zespołów w Polsce. Wśród wykonawców, którzy wystąpią 24 maja będą między innymi : Fisz Emade Tworzywo, Grubson, Ørganek oraz Carpe Diem.

Fisz Emade to zespół założony z inicjatywy braci: Bartka „Fisza” i Piotra „Emade” Waglewskich. Ich muzyka utrzymana jest w stylistyce hiphopowej, ale znajdziemy w niej również wpływy jazzu czy funka. Bracia wciąż z muzyką eksperymentują i do tych eksperymentów zapraszają swoich słuchaczy.

Ørganek na czele z Tomaszem Organkiem to zespół, który odświeżył polską scenę rockową. Grupa powstała w 2013 roku i od tego czasu jej popularność wciąż rośnie.

Grubson, Tomasz Iwanca zaczął tworzyć już na przełomie lat 1997-1998. Występował w formacjach 3oda Kru, Siła-Z-Pokoju i Super Grupa. Grubson to artysta świetnie czujący się w takich gatunkach jak reggae, dancehall i rap.

Carpe Diem założył w 1992 roku znany z programu Idol Szymon Wydra. Przeboje takie jak „Teraz wiem” czy „Życie jak poemat” do tej pory rozgrzewają publiczność na koncertach.

Start koncertów o godz. 18:00.

Po koncertach zapraszamy na after party w Klubie Hybrydy (ul. Złota 7/9), gdzie będziemy się bawić do białego rana!

Wstęp wolny!

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)