Juwenalia SGGW – Ursynalia 2019

Już 31 maja i 1 czerwca 2019 roku na SGGW w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Ursynaliów. Po raz kolejny uczelnia zaprasza wszystkich na niezapomnianą imprezę na Starym Kampusie SGGW w Warszawie.

Ursynalia to tradycyjna impreza studentów SGGW, która miała swój początek w 1983 r.! Na przełomie wszystkich tych lat na scenie występowały zespoły reprezentujące różne gatunki muzyczne, również te grające mocniejsze brzmienia. Organizatorzy od lat tworzą niepowtarzalny, studencki klimat zapewniając oprócz urozmaiconych występów artystów zarówno polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, szereg atrakcji takich jak skok na bungee, turniej siatkówki i wiele innych.

Pierwszego dnia tegorocznej edycji Ursynaliów – 31.05 wystąpią: Krzysztof Krawczyk, After Party, Defis, Exelent oraz Martyna Majda (zwyciężczyni Student Talent Show SGGW).

Martyna Majda – to dziewczyna wielu talentów, z wykształcenia pedagog oraz leśnik, w wolnym czasie fotografuje oraz śpiewa, z pewnością olśni nas swoim głosem.

Exelent zawładnął muzyczną sceną disco polo. „Najpiękniejsza”, „Zadziera Nosa” czy „Ciało Bomba” to hity, które znają i śpiewają wszyscy fani muzyki disco polo. O ogromnej popularności zespołu świadczą liczne odsłony teledysków na YouTube. Grupę tworzą wokalista Damian oraz dwójka tancerzy: Arek i Błażej.

Defis to zespół disco polo, który dał się poznać słuchaczom dzięki udziale w telewizyjnym show Disco Star. W skład zespołu wchodzą: Karol Zawrotniak, Dariusz Zieliński, Krzysztof Jasiuk oraz Arkadiusz Stałęga. Defis znany jest przede wszystkim z takich hitów: „Niespotykany Kolor” czy „Tak Bardzo Tego Chcę”.

After Party – to zespół, który wprowadza świeżość w Polskiej muzyce Tanecznej. Koncerty zespołu to mega wydarzenie i mega show. Przyjdźcie i przekonajcie się sami.

Krzysztof Krawczyk artysta obdarzony charakterystycznym barytonem. W roku 1963 współtworzy razem z kolegami zespół Trubadurzy, z którym nagrywa przeboje takie jak „Przyjedź mamo na przysięgę” czy „Kasia”. Po 10 latach rozpoczyna solową karierę, zdobywając popularność również poza granicami kraju. Utwory Krzysztofa Krawczyka są ponadczasowe i śpiewają je wszystkie pokolenia.Drugiego dnia tegorocznej edycji Ursynaliów – 01.06 wystąpią: Paluch, Plan Be, Adi Nowak, Zeamsone, Te-tris.

Paluch – Drugi dzień Ursynaliów 2019 otworzy Paluch, raper który zadebiutował w 2004 roku albumem „Życie jest piękne”. Artysta ma bogaty dorobek artystyczny, a na imprezie na pewno nie zabraknie kawałków z najnowszej płyty „Czerwony dywan”.

Plan Be, czyli Bartek Krupa to jeden z najlepiej zapowiadających się młodych talentów na polskiej scenie hip-hopowej. Jego debiutancki album pt. Insomnia zdobył status złotej płyty.

Adi Nowak to polski raper, który zasłynął w 2016 roku, publikując EP-kę „Nienajprawdziwsze”. A w 2017 roku ukazał się jego pierwszy album – „Vafle Ryżowe”.

Zeamsone ma zaledwie 19 lat. Swoja przygodę z rapem zaczął już w wieku 8 lat, co prawda pisał jedynie do szuflady, jednak pomogło mu to solidnie szlifować warsztat. Teraz gdy ma już rzeszę fanów, może pochwalić się świetnym flow i doskonałą umiejętnością przekazania swojej twórczości

Te-Tris –polski raper, freestyle’owiec i producent muzyczny. w 2004 roku wypuścił mini album, natomiast jego pierwszy long play ukazał się w 2004 roku. Gościli na nim m.in. O.S.T.R.Łona, W.E.N.A., Pogz, Esdwa, Milumilu oraz Panna Ania.

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)