W roku 2018 minęło 21 lat współpracy Fundacji z Uniwersytetem Warszawskim na rzecz studentów niepełnosprawnych. W tym czasie przekazaliśmy na ten cel ponad 1.700.000 zł. Od 1997 roku przy współpracy z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Warszawskiego prowadzimy program pomocy materialnej dla studentów niepełnosprawnych. W ramach utworzonego przez Fundację funduszu przyznawane są granty na badania naukowe  oraz kupowany jest sprzęt do wypożyczalni elektronicznego sprzętu przenośnego.

Informujemy, że „Regulamin pomocy materialnej dla niepełnosprawnych studentów UW” uległ zmianie. W 2011 r. W sprawie szczegółów oraz nowego wzoru wniosku prosimy kontaktować się z :

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych UW
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
tel. /22/ 55 24 222, /22/ 55 20 277 /22/ 55 24 224
fax /22/ 55 20 224
e-mail: bon@uw.edu.pl
www: bon.uw.edu.pl

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)