JUWenalia 2019: piątek, 10 maja

W maju w Warszawie zrobi się gorąco. A studenckie życie nabierze rozpędu. To wszystko za sprawą obchodzonych co roku Juwenaliów UW, podczas których zagrają najwięksi polscy artyści oraz zespoły skierowane do młodego pokolenia.

Największe studenckie święto na Uniwersytecie Warszawskim – Juwenalia UW 2019 wystartuje 10 maja. Pierwszego dnia na Kampusie Głównym UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) zagrają: Kękę, Dwa Sławy, Zeus i Mielzky.

Kękę – polski raper, który od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością . Swoją karierę rozpoczął w radomskim podziemiu w 2001 roku. Uważany za jednego z najbardziej cenionych raperów na polskiej sennie undergroundowej.

Dwa Sławy – czyli Astek i Rado Radosny to ekipa pochodząca z Łodzi, powstała w 2006 r. Ich hip hopowe teksty pełne są niebanalnego humoru, które zawsze zostają ciepło przyjęte przez publikę.

Zeus – czyli Kamil Rutkowki , polski raper i producent muzyczny pochodzący z Łodzi. Charakteryzuje go charyzma i ogromna energia sceniczna.

Mielzky – Tomasz Mielecki, polski raper pochodzący ze Starogardu Szczecińskiego. Słynie z szorstkiej stylistyki, jednocześnie dostarczając lirykę pełną wrażliwości i poczucia humoru. W kwietniu 2018 roku wydał album pt. „Komik z depresją”, który wielu dziennikarzy określiło jako najlepszą płytę w jego dotychczasowym dorobku.

Po koncertach zapraszamy na after w Klubie Hybrydy (ul. Złota 7/9), gdzie będziemy się bawić do białego rana!

Start koncertów o godz. 18:00.

Wstęp wolny!

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)