Kursy maturalne

Rozpoczęły się zapisy na kursy przygotowawcze do matury w roku szkolnym 2012/2013, organizowane przez Fundację Universitatis Varsoviensis. Zajęcia, prowadzone przez nauczycieli warszawskich liceów oraz wykładowców Uniwersytetu Warszawskiego, odbywają się w czwartki, piątki i soboty. Przygotowujemy do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kursy organizujemy już od 1993 roku. W tym roku zajęcia rozpoczynamy 22 września.
Zapraszamy!
Szczegółowe informacje i zapisy www.kursydomatury.pl

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)