„Herbert. Rekonstrukcja poety” – koncert w Warszawie

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie koncertem Herbert – rekonstrukcja poety. Uprzejmie informujemy, że wszystkie bilety zostały pobrane. Organizatorzy raz jeszcze przepraszają za anulowanie pierwszej puli wejściówek oraz pragną podkreślić, że do anulowania nie doszło z winy GoOut czy też usterki systemu. 

Mamy nadzieję, na wspólną celebrację naszej artystycznej uczty, poświęconej wybitnemu poecie – Zbigniewowi Herbertowi.

Życzymy udanego koncertu!

28 lipca 2023 roku Biuro „Niepodległa” i Fundacja Universitatis Varsoviensis zapraszają na niezwykły koncert „Herbert. Rekonstrukcja poety”. Widowisko upamiętni twórcę Pana Cogito, Zbigniewa Herberta, w 25. rocznicę jego śmierci. Początek o godzinie 19:00 w Teatrze Palladium w Warszawie.

Wstęp wolny!

Na scenie koncertu „Herbert. Rekonstrukcja poety” wystąpią m.in.: Marek Piekarczyk, Tomasz Organek, Dorota Miśkiewicz, Barbara Wrońska, Skubas, Limboski, Abradab i Orkiestra Kameralna Miasta Tychy AUKSO. Całość poprowadzi Marcin Kwaśny.

Bezpłatne wejściówki są dostępne do pobrania pod linkiem: goout.net/pl/bilety/herbert-rekonstrukcja-poety/oift/. Dla tych, którzy nie mogli przybyć do Warszawy, dostępna będzie retransmisja w TVP Kultura.

Serdecznie zapraszamy na koncert „Herbert. Rekonstrukcja poety”!

Partnerem wydarzenia jest Teatr Palladium. Patronat medialny objęły Radio Wnet i Polskie Radio RDC.

Koncert „Herbert. Rekonstrukcja poety” dofinansowano z budżetu państwa w ramach środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)