WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM // koncert na żywo!

Macie ochotę pobujać się do melodii śpiewanych przez artystów tworzących w wolnej Polsce? Już niedługo będzie do tego świetna okazja!

4 czerwca o godz. 20.30 na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się darmowy koncert ,,WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM”. Na żywo zagrają dla Was 🎵 znani muzycy polskiej sceny. W ten sposób celebrować będziemy rocznicę wyborów 4 czerwca 

Skąd taka data?
4 czerwca 1989 roku miały miejsce pierwsze częściowo wolne wybory w Polsce po II Wojnie Światowej. Za sprawą tych wyborów Polska stała się pierwszym państwem bloku wschodniego z realnym wpływem opozycji na kształt rządów w kraju. Jednocześnie jedną z pierwszych decyzji rządu Tadeusza Mazowieckiego było zniesienie cenzury ✍️, dzięki czemu do mainstreamu mogły wrócić utwory niewygodnych dla wcześniejszej władzy twórców.Na koncercie ,,WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM” zaśpiewają zaś dla Was artyści, którym przyszło tworzyć w wolnej Polsce!

Wystąpią:
🎤 Justyna Steczkowska
🎤 Darek ,,Maleo” Malejonek
🎤 Marcin Styczeń
🎤 Joachim Perlik
🎤 Kasia Cerekwicka
🎤 Miłka Małecka
🎤 Norbert Smoliński
🎤 Maja KleszczAkompaniament:
Orkiestra ART – G Band, pod dyrekcją Artura Grudzińskiego.Koncert poprowadzi Anna Popek.Mamy nadzieję, że będziecie świętować razem z Nami 🎉Wstęp wolny!

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)