Make Jazz Not War

Zapraszamy na koncert charytatywny 🇺🇦 “MAKE JAZZ NOT WAR”, podczas którego wystąpią najważniejsi przedstawiciele polskiej sceny jazzowej, wokaliści i instrumentaliści, a wśród nich:
Ewa Bem – śpiew
Dorota Miśkiewicz – śpiew
Agnieszka Wilczyńska – śpiew
Krzysztof Kiljański – śpiew
Janusz Szrom – śpiew
Henryk Miśkiewicz – saksofon
Robert Majewski – trąbka/flugelhorn
Andrzej Jagodziński – fortepian
Paweł Perliński – fortepian
Adam Cegielski – kontrabas
Andrzej Łukasik – kontrabas
Czesław “Mały” Bartkowski – perkusja
Marcin Jahr – perkusja
Koncert poprowadzi: Artur Andrus
Muzycy wykonają utwory pochodzące z ich bieżących programów koncertowych i najnowszych płyt. Dochód z koncertu w 100% będzie przeznaczony na pomoc Ukrainie i wesprze Fundację Inna Przestrzeń.

Oczywistym celem wydarzenia jest zebranie jak największych środków finansowych na pomoc 🇺🇦 Ukrainie, natomiast chcielibyśmy także podkreślić, iż udział w wydarzeniu jest bardzo ważnym wyrazem wsparcia przez publiczność, jak również środowisko artystyczne dla wszystkich osób zaangażowanych w pomoc oraz nieustającą walkę o pokój.

W trakcie koncertu odbędzie się także aukcja charytatywna fotografii i grafik Urszuli Las, Kasi Stańczyk i Jarka Wierzbickiego.

Cena cegiełki: 60 / 80 / 100 pln
+ 8% VAT wynikający z braku elastyczności przepisów skarbowych dot. biletów wstępu na wydarzenia charytatywne.
———
Organizatorzy:
BLUE NOTE Agencja Artystyczna działa na rynku od 1994r. Założycielem jest Andrzej Łukasik, kontrabasista, muzyk jazzowy, producent , menadżer, animator życia muzycznego. W 2006 r agencja rozszerzyła swoją działalność o wydawnictwo płytowe.
Centrum Wsparcia Koordynacji Warszawa (Promotor wydarzenia) powstało z inicjatywy organizacji pozarządowych wchodzących w skład Branżowej Komisji Dialogu Społecznego ds. Cudzoziemców we współpracy z władzami m. st. Warszawy. Jest to miejsce wzajemnego wsparcia informacyjnego, koordynacji, uwspólniania potrzeb i zasobów dla podmiotów wspierających (NGOs, ruchów nieformalnych, struktur miasta, instytucji publicznych, firm i innych podmiotów).

Fundacja Inna Przestrzeń (Operator wydarzenia) powstała w czerwcu 2006 roku. Działa aktywnie na rzecz promowania otwartości, demokracji i wielokulturowości. Otwiera nowe przestrzenie dla wypowiedzi artystycznej i społecznej w Polsce i na świecie. Angażuje się w działania na rzecz praw człowieka. Prowadzi działania w obszarze edukacji interdyscyplinarnej oraz realizuje projekty współpracy rozwojowej i na rzecz społeczeństwa obywatelskiego wspólnie z lokalnymi partnerami w różnych miejscach świata. Stworzyliśmy interdyscyplinarny festiwal edukacyjny One Caucasus na pograniczu Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu oraz wspólnie z partnerami gruzińskimi – rozpoczęliśmy wdrażanie pierwszego na Kaukazie budżetu partycypacyjnego.

*Plakat autorstwa Kasi Stańczyk.

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)