Recital fortepianowy Maestro prof. Marka Drewnowskiego z okazji 75. urodzin

W piątek 22 października 2021 r. o godz. 20:00 w Teatrze Palladium odbędzie się wyjątkowy recital fortepianowy w wykonaniu mistrza prof. Marka Drewnowskiego. Wstęp na koncert jest wolny po uprzednim potwierdzeniu przybycia na adres klub@hybrydy.com.pl. Profesor Marek Drewnowski współpracuje od prawie dekady z naszą Fundacją, dlatego postanowiliśmy ugościć go w...

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)