Recital fortepianowy z okazji 100-lecia nawiązania relacji polsko-amerykańskich

Z okazji setnej rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Stanami Zjednoczonymi, w Auditorium Maximum UW wystąpi Adam Neiman

W Deklaracji Prezydenta Thomasa Woodrowa Wilsona z 8 stycznia 1918 roku o warunkach zakończenia I wojny światowej znalazł się punkt 13 mówiący o konieczności stworzenia niepodległego Państwa Polskiego. Był to milowy krok w 123. letniej historii walki światłych Polaków o odzyskanie niepodległości, a także początek dla polsko-amerykańskich stosunków dyplomatycznych. 

Wystąpi: Adam Neiman

10 czerwca 2019, godz. 19:30
Auditorium Maximum Uniwersytetu Warszawskiego
ul. Krakowskie Przedmieście 26/28


Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. 

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)