Vivat Maj, 3 Maj

3 maja o godz. 17.30 zapraszamy na pl. Teatralny w Warszawie, by śpiewem uczcić rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Po raz kolejny. – To nie rutyna, to tradycja. I to bardzo przyjemna, gdy nie tylko warszawiacy, ale po prostu ludzie, którzy są patriotami, mogą się spotkać i razem zaśpiewać – mówi „Codziennej” muzyk i autor tekstów Leszek Czajkowski.

Ewa Dałkowska, Krzysztof Cugowski, Leszek Czajkowski, Paweł Piekarczyk, Dariusz Kowalski, Norbert Smoliński, Dominika Świątek, Ludmiła Małecka, Andrzej Perkman, Sylwester Domański i Jerzy Zelnik – to artyści, którzy wystąpią na scenie i zaśpiewają pieśni.

– W repertuarze mamy piosenki znane i nieznane. Najważniejsze jest, że zgromadzimy się, by wyrazić swój szacunek do kraju. Nie dajmy się podzielić i bądźmy dobrej myśli! – mówi Leszek Czajkowski.

W programie m.in. utwory: „Białe róże”, „Płonie ognisko i szumią knieje”, „Warszawianka”, „Dziwny jest ten świat” i „Sen o Warszawie”.

Koncert poprowadzą Anna Popek i Jan Przemyłski.

Kierownikiem muzycznym przedsięwzięcia jest Artur
Grudziński.

Organizatorem koncertu „Vivat Maj, 3 Maj” jest Fundacja Niezależne Media.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezes PiS-u Jarosław Kaczyński.

Wstęp wolny!

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)