Spotkanie wigilijne w Hybrydach

W dniu 18 grudnia 2014 roku w Klubie Hybrydy odbyło się coroczne spotkanie Wigilijne Fundacji Universitatis Varsoviensis, Zarządu Samorządu Studentów UW i Zarządu Samorządu Doktorantów UW. W tym roku spotkanie zaszczycili swoją obecnością Przedstawiciele Władz Uniwersytetu Warszawskiego w osobach: Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia – prof. dr hab. Marta Kicińska-Habior oraz Prorektor ds. zasobów ludzkich i kształcenia ustawicznego – prof. dr hab. Tadeusz Tomaszewski.

Wszyscy zaproszeni goście złożyli sobie wzajemnie życzenia świąteczne i noworoczne. Po raz kolejny została przeprowadzona aukcja bombek świątecznych sygnowanych autografami przedstawicieli świata nauki, sportu i polityki. Tegoroczna akcja została przeprowadzona przez Panią Anię Popek. Całość zgromadzonych środków przekazano na rzecz Fundacji SYNAPSIS zajmującej się niesieniem profesjonalnej pomocy dzieciom i dorosłym osobom z autyzmem.

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)