Zakończenie sezonu w Hybrydach

„Zawsze piękni zawsze dwudziestoletni” – zakończenie sezonu artystycznego w Hybrydach.

6 czerwca 2013 roku w Klubie Hybrydy miała miejsce jubileuszowe, dziesiąte zakończenie sezonu artystycznego. Zaszczyciło nas mnóstwo wspaniałych gości. Był wielki tort, toasty i prezenty. Jak co roku sprawną organizacją i animacją wieczoru zajęli się wspólnie: Krystyna Gucewicz – poetka, dziennikarka i animatorka wielu wydarzeń artystycznych oraz Sławomir Sokołowski – dyrektor Hybryd i wiceprezes Fundacji „Universitatis Varsoviensis”. W programie artystycznym znalazły się: występ Stanisława Zygmunta z programem „Helota ostatni kabaret na Mokotowskiej”. Promocja wznowienia tomiku „Z miłości” Krystyny Gucewicz z rysunkami Jerzego Kalina. Występ piosenkarki Jolanty Kubickiej (przy fortepianie Andrzej Płonczyński). Przekazanie na ręce prezesa zarządu RDC – Jolanty Kaczmarek podziękowań ze strony Klubu za patronat nad obchodami 55-lecia Klubu Hybrydy.

Korzystając z okazji zgromadzenia się w jednym miejscu tylu wspaniałych gości związanych z historią klubu, Sławomir Sokołowski – dyrektor Hybryd wręczył każdemu z uczestników egzemplarz książki „Zawsze piękni zawsze dwudziestoletni” wydanie II – poszerzone o wspomnienia osób zaangażowanych w działalność Hybryd na przestrzeni ostatnich pięciu lat.

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)