Fundacja UV – Sponsorem Roku 2011

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Universitatis Varsoviensis zdobyła pierwsze miejsce i nagrodę „Sponsor Roku 2011” w ogólnolskim konkursie StRuNa.

Fundacja Universitatis Varsoviensis po raz kolejny została doceniona przez jury Konkursu za „wspieranie ruchu naukowego studentów i doktorantów”.

W jury Konkursu StRuNa zasiada 21 osób – wykładowców akademickich, członków organizacji pozarządowych, byłych członków kół naukowych. Programu StRuNa to ogólnopolski konkurs podsumowujący aktywność naukową 4700 kół i innych organizacji studenckich.

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)