Jesteśmy ogromnie dumni

25 października 2022r., w Sali Senatu, w Pałacu Kazimierzowskim nasi szefowie Grzegorz Litwiński, Sławomir Sokołowski i Mariusz Pluta, otrzymali odznaki honorowe „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. 

Powyższe Honorowe Odznaczenie zostało przyznane również Fundacji Universitatis Varsoviensis. To niesamowita nagroda z okazji 30-lecia działalności naszej Fundacji.

Odznaczenia zostały wręczone przez Jarosława Sellina Sekretarza Stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Uroczystość wzbogaciły wykłady prof. dr hab. Alojzego Z. Nowaka Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, Tomasza Bratka Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy i Kamila Bonasa Przewodniczącego Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)