JUWenalia 2019: sobota, 25 maja

Po dwutygodniowym odpoczynku zapraszamy na trzeci, ostatni już dzień Juwenaliów UW. Jak co roku opuszczamy Kampus Główny UW i przenosimy się do Parku Agrykola.

Na zakończenie tegorocznych Juwenaliów oprócz występów znanych i lubianych artystów Samorząd UW zapewni szereg atrakcji, by studenci mogli spędzić aktywnie czas przed letnią sesją egzaminacyjną.
Na scenie usłyszymy i zobaczymy: The Dumplings, Nosowska, Tymek , Smolasty , The Rocki’n Chair.

The Dumplings – polski duet muzyczny tworzony przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Ich styl muzyczny to nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Początkowo zespół zdobył popularność, jako fenomen internetowy, publikując swoją twórczość na kanale YouTube. Obecnie mają na koncie trzy albumy i mnóstwo wyprzedanych koncertów. Nie mamy wątpliwości, że podczas ich występu, Agrykola będzie pękać w szwach 😉

Nosowska oczywiście Katarzyna, wokalistka zespołu Hey, felietonistka i autorka tekstów. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza. Pełne dynamiki i energii koncerty gwarantuje materiał z najnowszej płyty BASTA.

Tymek – oficjalnieTymoteusz Bucki, artysta hip-hopowy młodego pokolenia. Znany wszystkim z utworu „Język Ciała”, kawałka, w którym błyskawicznie zakochali się internauci i słuchacze radiowi.

Smolasty – właściwie Norbert Smoliński – polski wokalista, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Twórca takich hitów jak „Uzależniony” czy „Fake Love”.

The Rocki’n Chair – zwycięzcy tegorocznej VII już edycji Stage4YOU, czyli konkursu, w którym to studenci wybierają zespół, który chcą usłyszeć na scenie podczas Juwenaliów. Ich styl muzyczny to Blues rock.

Start koncertów o godz. 18:00.

Wstęp wolny!

Po koncertach zapraszamy tradycyjnie na after w Klubie Hybrydy (ul. Złota 7/9), gdzie będziemy się bawić do białego rana !

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)