JUWenalia 2019: sobota, 11 maja

W maju w Warszawie zrobi się gorąco. A studenckie życie nabierze rozpędu. To wszystko za sprawą obchodzonych co roku Juwenaliów UW, podczas których zagrają najwięksi polscy artyści oraz zespoły skierowane do młodego pokolenia.

Dobrej zabawy ciąg dalszy, czyli drugi dzień jUWenaliów na Kampusie Głównym (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28). Po hip hopowym piątku czas na rockową sobotę! Na scenie wystąpią: Strachy na Lachy, Happysad, Myslovitz.

O zespołach słów kilka..

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Ich koncerty cieszą się wciąż ogromnym zainteresowaniem a fanów wciąż przybywa.

Myslovitz to niezaprzeczalnie jeden z najlepszych zespołów polskiej muzyki rockowej lat dwutysięcznych. Zespół powstał w 1992 roku w Mysłowicach z inicjatywy wokalisty i gitarzysty Artura Rojka. W 2012 r. nastąpił przełom i nowym wokalistą został Michał Kowalonek.

Happysad – powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

Jak co roku drugiego dnia jUWenaliów obowiązują bilety wstępu:

– do 5 maja w cenie: 20/40 zł,

– od 6 maja w cenie: 30/50 zł.

Do kupienia m.in. palladium.pl, goout.net , ebilet.pl, eventim.pl, ticketclub.pl, ticketmaster.pl.

Tradycyjnie do godz. 20:00 studenci UW mają wstęp wolny na teren imprezy!


Wstęp:

poniżej 16 lat – pod opieką osoby dorosłej

16-18 za pisemną zgodą rodziców

Po koncertach zapraszamy tradycyjnie na after w Klubie Hybrydy (ul. Złota 7/9), gdzie będziemy się bawić do białego rana!

Informacja w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym Rząd zdecydował o zawieszeniu działalności instytucji kultury: teatrów, oper, filharmonii, muzeów a także kin – jak poinformował na konferencji prasowej Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Stosujemy się do wszystkich procedur Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Staramy się przenieść nasze najbliższe wydarzenia kulturalne na nowe terminy, o których będziemy Was informować w najbliższym czasie.
Chcemy Was uspokoić, iż zakupione przez Was bilety zachowają swoją ważność.
Sytuacja jest dynamiczna i staramy się do niej dostosować na bieżąco. Dlatego bardzo prosimy nasi Drodzy o wyrozumiałość i cierpliwość! :)
Wszelkie nowe informacje będą zamieszczane na naszych stronach i na portalach społecznościowych!
Życzymy Wam dużo zdrowia i życzymy sobie byśmy mogli Was gościć w nowo wyznaczonych terminach
Do zobaczenia!!! :)