Fundacja UV – nagroda Gazety Finansowej

19 czerwca 2012 roku w Warszawie uroczyście wręczono wyróżnienia „Raportu Społeczna Odpowiedzialność Biznesu” Gazety Finansowej za ponadstandardowe zaangażowanie w działalność CSR.
Jesteśmy dumni, że Fundacja Universitatis Varsoviensis została doceniona za 20 letnią pracę i znalazła się w zaszczytnym gronie firm i instytucji takich jak: Sieć aptek „Dbam o zdrowie”, PKP Cargo S.A. Redakcja programu TVP „Pytanie na śniadanie”, Fundacja Banku Gospodarstwa Krajowego, KGHM Polska Miedź S.A.
Z rąk Redaktora Naczelnego Gazety Finansowej Wyróżnienie odebrali osobiście Wiceprezesi Fundacji Universitatis Varsoviensis: Robert Kaleta oraz Sławomir Sokołowski.
Wyróżnienie Gazety Finansowej, jest kolejną nagrodą doceniającą 20 letnią pracę Fundacji Univeristatis Varsoviensis nad poprawą warunków nauki dla studentów i pomoc organizacjom studenckim. W 2011 roku, Fundacja otrzymała tytuł „Sponsor Roku 2011” w ogólnopolskim konkursie StRuNa (konkurs podsumowujący aktywność naukową 4700 kół i innych organizacji studenckich).